Loading...

vegas crative studio

filmy reklamowe dla firm


oferta

Filmy instruktażowe są jedną z najskuteczniejszych form reklamy, ponieważ pokazują konkretne korzyści z zakupu produktu.

Filmy reklamowe tworzone z myślą o publikacji w Internecie to możliwość dotarcia do grupy docelowej w sposób skuteczniejszy niż w przypadku tradycyjnej reklamy telewizyjnej czy radiowej.
Każdy typ filmu, w tym również film instruktażowy, można stworzyć w różnych wariantach skierowanych do precyzyjnie wybranych odbiorców. Film trafia do potencjalnych klientów, wzmacnia świadomość marki oraz prezentuje konkretne korzyści z zakupu produktu.

W dzisiejszych czasach wsparcie działalności skutecznymi formami reklamy wydaje się czymś koniecznym oraz naturalnym.

To właśnie reklama pozwala sprostać wyzwaniu, jakim jest walka o klienta i stawienie czoła konkurencji. Częstym błędem przedsiębiorstw jest ograniczenie się do jednej formy promocji lub ignorowanie potencjału reklamy internetowej. Tymczasem ta ostatnia stwarza możliwości dotarcia do użytkowników w sposób efektywny i ekonomiczny. Przykładem skutecznej reklamy internetowej mogą być filmy reklamowe udostępniane na stronach internetowych lub portalach.
Filmy reklamowe mogą być ukierunkowane na osiągnięcie zróżnicowanych celów w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Profesjonalne filmy reklamowe to możliwość dotarcia do ogromnej liczby internautów i zwiększenia rozpoznawalności firmy.

Prezentacje produktów przygotowane w formie filmów promocyjnych są jedną z najbardziej efektywnych form reklamy.

Nadrzędnym celem filmu jest wyeksponowanie atutów produktu, prezentacja jego cech i zastosowań, a także dostarczenie informacji dodatkowych. Mogą to być między innymi informacje dotyczące możliwości zakupu, warunków dostawy czy okresu gwarancyjnego. Zadaniem filmu zawierającego prezentacje produktów jest nie tylko skłonienie odbiorcy do zakupu, ale i nawiązanie relacji długoterminowej między producentem a potencjalnym zainteresowanym. Świadomość marki jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala osiągnąć nie tylko doraźny efekt.
Filmy reklamowe realizujemy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami Klienta wspierając jednocześnie na etapie koncepcyjnym. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej obsługi w zakresie tworzenia prezentacji produktów dla firm o zróżnicowanym profilu działalności.

Jednym z obszarów naszej działalności jest prezentacja firmy realizowana w formie krótkiego filmu.

Prezentacja może zawierać opis historii przedsiębiorstwa, przedstawiać otrzymane przez firmę nagrody czy wyróżnienia, a także bardziej lub mniej szczegółowe dane liczbowe. Te ostatnie dotyczą zwykle ilości pracowników czy sprzedanych produktów w danym przedziale czasowym i doskonale wzmacniają autorytet firmy. Najczęściej prezentowane są obszary działalności firmy, wachlarz jej produktów lub usług, osiągnięcia, klienci, rynki zbytu, zespół itp. Oczywiście materiał realizowany jest w oparciu o szczegółowe oczekiwania Klienta.
Znakomitym nośnikiem dla reklamy, jaką jest prezentacja firmy, są możliwości, które otwiera nam Internet. Strony www, blogi czy media społecznościowe – wszystko to jest narzędziem pozwalającym zbudować odpowiednie grono odbiorców. Należy zdawać sobie sprawę, iż użytkowników poszukujących informacji w Internecie cechuje aktywność obca odbiorcom reklam telewizyjnych.

Zakres naszych kompetencji obejmuje produkcję filmów korporacyjnych będących znakomitą i skuteczną formą reklamy dla dużych przedsiębiorstw.

To doskonały wybór dla spółek i organizacji świadomie budujących swój wizerunek nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Zaletą filmów korporacyjnych zamieszczonych w Internecie jest możliwość dotarcia do ogromnej rzeszy odbiorców. Filmy korporacyjne mogą posiadać charakter ogólny czyli informacyjny, mogą być zaś nastawione na pewien skonkretyzowany cel. Nadrzędnym celem jest budowanie profesjonalnego wizerunku spółki lub organizacji przyciągającej potencjalnych inwestorów, klientów i pracowników z różnych krajów.
Filmy korporacyjne są obecnie jedną z najskuteczniejszych i coraz popularniejszych form reklamy docenianej przede wszystkim ze względu na wysoką efektywność. W porównaniu do tradycyjnych form reklamy, jak i reklam emitowanych w telewizji, filmy publikowane w Internecie kierowane są do lepiej sprofilowanej grupy odbiorców. Dzięki temu reklama jest nie tylko bardziej efektywna, ale i znacznie tańsza.

Portfolio

Filmy reklamowe stają się normą promocji w Internecie. Jeśli jeszcze nie reklamujesz się za pomocą video, prawdopodobnie tracisz część klientów na rzecz konkurencji. Film reklamowy pozwala dotrzeć do olbrzymiej ilości internautów, którzy w sieci szukają informacji i rozrywki. W przeciwieństwie do reklam telewizyjnych, video przygotowane z myślą o wykorzystywaniu go w Internecie może mieć znacznie lepiej dopasowany sposób przekazu do grupy docelowej - potencjalnych klientów, przez co lepiej spełnia swoją rolę.
Zadzwoń
+48 502379130
przyjedź
16-300 Augustów ul.Wojciech 28
Open the map
Close the map